ЧАСТІ ПИТАННЯ

На деякі товари не бачу цін. Як я можу дізнатися про актуальну вартість?

Специфіка наших товарів та програмного забезпечення полягає в тому, що це вузькоспеціалізоване обладнання та софт. На частину товарів існують обмеження щодо продажу деяким категоріям організацій або приватних осіб. Також ціна може змінюватись виходячи з типу організації (наприклад, є спеціальні пропозиції для державних компаній чи закладів освіти). Тому ми працюємо на запити.

Будь ласка, заповніть форму у вкладці «КОНТАКТИ» і ми зв’яжемося з Вами в найкоротший час.

Як я можу купити вибраний товар?

Ви повинні заповнити форму запиту у вкладці «КОНТАКТИ». Ми зв’яжемося з Вами та виставимо Вам рахунок для оплати. Після оплати Ви зможете отримати Ваш товар або софт.

Чи можу я отримати тріал-версію програми, яка мене зацікавила для тестування?

Так, Ви можете написати нам запит на отримання версії тріал. Ми розглянемо Вашу заявку та, по можливості, надамо Вам цей софт для тестування.

Не всі вендори надають тріал версії, але ми намагатимемося надати Вам максимальну допомогу для вирішення Вашого завдання.

Скільки чекати на поставку обраного мною товару?

Це дуже індивідуально. Деякі типи товарів є у нас на складі, і ми надішлемо їх відразу після оплати. Деякі приходять на замовлення, і ми повідомимо Вам заздалегідь термін їх поставки. Програмне забезпечення постачається в електронному вигляді одразу після оплати.

Як я можу отримати оплачене замовлення?

У момент виставлення рахунку ми погодимо з Покупцем спосіб доставки та вартість доставки включаємо до рахунку. Доставка може бути здійснена транспортною компанією Нова Пошта та Укрпошта. До відділення або безпосередньо на адресу Покупця.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ